0542 542 7484
Girne mah Yunus Emre cad 6007 sok no 34/b Kahta/Adıyaman
toptan tütün bayilik

Toptan Tütün Bayilik

Tütün dükkanı işleten birçok müşterimiz toptan tütün satın almak için bizden bayilik istiyor. Bugün sizlere toptan tütün bayilik hakkında bilgi vermek istiyorum.

Resmi olarak bir bayilik sistemimiz yok. Fakat tütünlerimizden satın alıp dükkanınızda satışını yapabilirsiniz. Toptan tütün satın alan müşterilerimize büyük indirimler sağlıyoruz. Bu şekilde yıllardır çalıştığımız yüzlerce müşterimiz var. En uygun fiyata toptan tütün almak için tütün fiyatları sayfasını inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tütün dükkanı işleten müşteriler tütün satın alırken çok seçici olmalıdırlar. Tütün alacağınız kişi size istediğiniz miktarda tütün gönderebilmeli. Hızlı teslimat yapabilmeli. Elinde bol miktarda tütün çeşidi bulunmalı. Farklı sertliklerde tütünlerden sunabilmeli. İşte biz Adıyaman Tütüncülük olarak müşterilerimizin bu beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz.

Sizlere en iyi tütünleri uygun fiyat garantisi ile gönderiyoruz. Açık tütün ve aromalı tütün çeşitlerimiz var. Toz içermeyen birinci sınıf lüks tütünler uygun fiyatlara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.